П’ятеро випускників Фастівської громади склали НМТ на 200 балів
У Фастівській міській територіальній громаді цьогоріч п’ятеро випускників отримали найвищий можливий результат — 200 балів на національному мультипредметному тесті
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Фастівської міської ради.
Випускники закладів освіти Фастівської громади продемонстрували високий рівень знань під час складання національного мультипредметного тесту, підтвердивши якісну підготовку та наполегливість у навчанні. Максимальний результат із української мови та літератури отримала Каріна Савченко, учениця Фастівського академічного ліцею №2.
Ще одна випускниця, Дар’я Руденко з Фастівського ліцею №4, набрала 200 балів з англійської мови.
Найбільше відмінників цьогоріч підготував Фастівський академічний ліцей №9. Максимальні 200 балів з англійської мови отримала Анастасія Шолпан, а з математики — Анна Міляєва та Артем Гріненко.
У громаді привітали випускників із визначним досягненням та подякували педагогам за професійну підготовку учнів, а батькам — за підтримку й мотивацію дітей на шляху до успіху.
Читати "Моя Київщина" у Telegram