#

Радник голови Сумської облради хоче стати головою Київської ОДА

05.06.2020 19:20
Радник голови Сумської облради хоче стати головою Київської ОДА
Фото з мережі Інтернет

Радник голови Сумської обласної ради Ігор Гец написав листа Зеленському, у якому він просить призначити його головою Київської обласної державної адміністрації

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Апостроф".

Останній рік, мешкаючи в Києві я бачу, як ситуація в місті та області наближається до катастрофічної. Це пов’язано перш за все з тотальним порушенням законодавства з боку органів місцевої влади загалом і Київського ОДА зокрема щодо реалізації державної регіональної політики, - пише Ігор

У листі йдеться про те, що зараз в українських судах розглядається сім справ, в яких Ігор Гец позивається до Київської ОДА та Кабміну з вимогою припинити протиправну діяльність і діяти відповідно до законів України щодо реалізації державної регіональної політики. Але поки ці судові справи розглядатимуть, Київська область та її населені пункти і далі будуть залишатися без належного соціально-економічного та інфраструктурного розвитку та в деяких випадках рухатимуться в напрямку майбутніх колапсів.

Тому, я, почувши слова президента Володимира Зеленського про "кадровий голод", вирішив звернутися до нього з пропозицією, щодо призначення мене головою Київської обласної державної адміністрації. Впевнений, що зможу на цій посаді, як досвідчений фахівець забезпечити якісний, достойний розвиток Київського регіону, відповідно до законів України та потреб мешканців Київщини, - йдеться в листі.

Також нагадаємо, що народна депутатка Інна Совсун звернулася до Авакова з проханням вибачитися перед батьками Тлявова та дівчиною, яку 4 години ґвалтували у Кагарлику.

Читати "Моя Київщина" у Telegram