#

Рейтинг довіри до президента Зеленського продовжує знижуватись

20.06.2024 13:21
Рейтинг довіри до президента Зеленського продовжує знижуватись
Володимир Зеленський

За результатами останнього опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), більшість громадян України (56%) схвалюють діяльність Володимира Зеленського на посаді глави держави, а 37 % — скоріше або повністю її не схвалюють 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "ZN.UA".

У КМІС повідомили, що у вересні минулого року діяльність чинного президента України схвалювали 77% громадян.

Половина українців вважають, що Зеленський виконав меншість передвиборчих обіцянок чи не виконав жодної – опитування

Крім цього, респондентів просили відповісти, яке з восьми слів / словосполучень краще описує ставлення до президента. Хоча дійсно є тенденція до зниження частки тих, хто ставиться до глави держави із захопленням (з 33% у липні 2022 року до 8% зараз), але загалом більшість українців (69%) мають нейтрально-позитивне ставлення (із більш вираженою нейтральністю, стриманістю)

- зазначили соціологи.

70% українців погодилися з твердженням, що Зеленський має залишатися президентом до закінчення дії воєнного стану, 22% респондентів — не згодні з цим.

Соціологи наголошують, що залежно від області, де проживають респонденти, з цим твердженням згодні 65-74% опитаних.

Опитування проводилося з 26 травня по 1 червня методом телефонних інтерв’ю. Загалом опитали 2011 громадян України, які живуть на підконтрольних українському уряду територіях. Похибка становить: ±2,4% для показників, близьких до 50%; ±2,1% для показників, близьких до 25% або 75%; ±1,5% для показників, близьких до 10% або 90%; ±1,1% для показників, близьких до 5% або 95%; ±0,5% для показників, близьких до 1% або 99%.

Нагадаємо, що половина українців вважає, що Зеленський не виконав більшість передвиборчих обіцянок:  інфографіка та аналіз.


Читати "Моя Київщина" у Facebook