#

Реконструкція басейну в Славутичі триває

23.09.2021 13:40
Реконструкція басейну в Славутичі триває
Фото з місця події

У Славутичі триває реконструкція критого басейну, збудованого в 1988 році

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОДА.

Проєкт передбачає дорослу та дитячу ванни розміром 25х8,5 м і 10х6 м відповідно. Це один із спортивних об‘єктів Київщини, який модернізується у рамках програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво". Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін:

Міський басейн мав значний попит як серед мешканців Славутича, так і серед жителів прилеглих населених пунктів і навіть Чернігівської області. Його середня відвідуваність складала 1700 чоловік щомісяця. Проте будівля була вже зношена і потребувала реконструкції. Завдяки участі в "Великому будівництві" реалізація цього масштабного проєкту стала можливою.

Старт робіт відбувся в 2021 році і наразі готовність об‘єкту вже становить 58%. Роботи виконуються відповідно до графіку.

Проєкт загальною кошторисною вартістю 43 387,647 тис. грн передбачає капітальний ремонт всіх приміщень, включаючи технологічний підвал і всі санітарні блоки, а також повну заміну водопровідних, опалювальних і вентиляційних систем. Окрім цього, в будівлі проведуть нову пожежну сигналізацію та електромережу.

Період реалізації проєкту розрахований з 2021 по 2022 рік.

Нагадаємо, що 16 вересня у місті Славутич працівники сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №2 провели для дітей інтерактивний урок.

Читати "Моя Київщина" у Facebook