#

Російська мережа планує відкрити свій супермаркет у Білій Церкві

14.06.2021 20:35
Російська мережа планує відкрити свій супермаркет у Білій Церкві
Фото з мережі Інтернет

Наступного тижня планується відкриття проєкту власників російської мережі супермаркетів Світлофор магазину Mere в Білій Церкві

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "НВ".

Усього в планах мережі - відкриття 40 магазинів до кінця року.

Наприкінці 2020 року в Миколаєві відкрився перший магазин Mere в Україні. Супермаркет працював в складі торгового центру Амстор. Незабаром магазин був змушений закритися оскільки "На цьому етапі зазнає труднощів з товарами".

Наступного тижня планується відкриття магазинів Mere в Білій Церкві, чотирьох магазинів в Дніпропетровській області та одного магазину в Чернівцях.

Відзначається, що виходом Mere на український ринок і розвитком мережі займається ТОВ Альянстрейдсервіс. Воно було зареєстровано 18 липня 2019 року.

Бенефіціаром цієї компанії зазначено зареєстроване в Мінську товариство з обмеженою відповідальністю НСКТрейд. Кінцевим бенефіціаром цієї компанії вказано засновника російської мережі дискаунтерів Світлофор Сергій Шнайдер.

Зазначається, що російський дискаунтер Світлофор вже кілька років розвивається за межами Росії під брендом Mere. Уже чотири магазини мережі працюють у Німеччині, також Mere відкриваються в Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Сербії. У планах мережі - запуск в Іспанії, Франції, Греції та Британії.

Також нагадаємо, що 14 червня, в місті Біла Церква працівники "Муніципальної Варти" затримали осіб, які здійснили крадіжку.

Читати "Моя Київщина" у Facebook