Розстрілював невинних у Бучі: російського військовослужбовця судитимуть за вбивство сім'ї Чікмарьових та Олега Товкача

Офіс Генерального прокурора України передав до суду справу проти російського військовослужбовця, звинуваченого у жорстокому вбивстві цивільних у Бучі
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Бучанської МР.
Обвинувачений – 24-річний заступник командира бойової машини, навідник-оператор 76-ої гвардійської десантно-штурмової Чернігівської дивізії повітряно-десантних військ зс рф.
Слідством встановлено, що у березні 2022 року під час окупації Бучі він розстріляв два цивільні авто, які намагалися евакуюватися із зони бойових дій. Військовий відкрив по них вогонь з 30-міліметрової автоматичної гармати бойової машини десанту (БМД-2).
Внаслідок розстрілу загинуло чотири людини – мати та двоє дітей, які перебували у першому авто, а також їхній сусід, який їхав у другій автівці позаду.
Обвинуваченому загрожує довічне позбавлення волі.
Нагадаємо, що незаконно привласнили п’ять квартир у Білій Церкві: поліція викрила злочинну групу.
Читати "Моя Київщина" у Telegram