#

Селищний голова Баришівки хотів роздати у приватну власність депутатам та родичам 120 га землі

29.09.2020 09:40
Селищний голова Баришівки хотів роздати у приватну власність депутатам та родичам 120 га землі
Олександр Вареніченко

Тиждень тому, 21 вересня, Олександр Вареніченко, який є головою Баришівської селищної ради, вніс на розгляд сесії проєкт, який шокував депутатів  

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на допис "Баришівська селищна об'єднана територіальна громада" у Faсebook.

Шановні жителі Баришівщини! Вареніченко робить вибори за рахунок Ваших земель!!! Тепер конкретніше.Ще в січні 2020 року на звіті перед громадою вареніченко переконував, що земля надаватиметься лише жителям громади і лише по черзі. Його пряма мова: "Давайте підходить до цього розумно. Треба раціонально використовувать ресурс". Тепер запитання до всіх Вас! Чи всі жителі нашої громади пільгової категорії та ті, які вже роками "стоять на черзі" отримали земельні ділянки? – йдеться у повідомленні.

Далі розповідається, що 25 серпня 2019 року 51 особі роздали 20 га землі у приватну власність, а 21 вересня цього року Вареніченко хотів роздати для ведення сілького господарства 120 га землі, але серед цих 110 осіб, не АТОвці чи інші люди пільгових категорій, а жителі столиці, місцеві кандидати в депутати, старости та їх близькі

Депутати Баришівської ОТГ не підтримали проєкт рішення, який був рекомендований земельною комісією, яка підконтрольна Вареніченку. Депутат Широкий подав депутатські запити в селищну раду щодо надання повного обгрунтування даного проєкту.

Чекаємо з нетерпінням, як буде виправдовуватися на цей раз вареніченко. Відповіді на депутатські звернення відразу розмістимо після їх отримання, - говориться у дописі.

Нагадаємо, що у селищі Баришівка на території спортивного комплексу "Прогрес" розпочалося будівництво мультифункціонального майданчика з гумовим покриттям.

Читати "Моя Київщина" у Telegram