Скандал у Петропавлівській Борщагівці: забудовник розбирає недобудований дитсадок по цеглинах (ВІДЕО)

Житель Петропавлівської Борщагівки, що під Києвом, Олександр Брагарнюк опублікував відео, на можна побачити, як будівельники централізовано розбирають по цеглинах недобудований дитсадок-початкову школу, після чого увозять їх з будівельного майданчику
Як передає "Моя Київщина", місцеві жителі у Facebook активно обговорюють ситуацію з недобудовою, яку замість того, щоб добудувати, скандальна будівельна компанія BD Holding вирішила розібрати.
Варто зазначити, що дана будівельна компанія пообіцяла жителям навколишніх житлових комплексів з самого початку, що вона збудує освітній заклад. Минулого року після чергових обурень з боку місцевих жителів, у BD Holding заявили про те, що виконають обіцянку, але, схоже, це виявилося лише балачками.
"Дитячий садок та початкова школа в ЖК Львівський. Завершено роботи із вивезення в невідомому напрямку будівельних матеріалів; тривають роботи зі вивезення обладнання з першого поверху недобудівлі; розпочато підготовчі роботи розборки стін для отримання матеріалів для нових комфортних ЖК. Дякуємо, БД Холдінг за відповідальне відношення до своїх соціальних обов'язків, а також сільраді за пильне виконання контролюючих функцій влади!", - пожартував автор відео Олександр Брагарнюк.
Саме відео можна подивитися тут.
Варто зазначити, що до BD Holding нібито має відношення голова селищної ради Петропавлівської Борщагівки Олексій Кодебський, який очолює селище вже 35 років. Також за інформацією місцевих жителів свої інтереси у BD Holding, мають високопосадовці СБУ.
Нагадаємо, у Вишневому протягом трьох днів місцеві жителі перекривали дорогу, вимагаючи владу добудувати школу №1.
Читати "Моя Київщина" у Facebook