#

Співачка з Баришівки Alyona Alyona разом з іншими артистами влаштувала мітинг під Кабміном (ФОТО)

03.09.2020 18:20
Співачка з Баришівки Alyona Alyona разом з іншими артистами влаштувала мітинг під Кабміном (ФОТО)
Фото з місця події

Біля будівлі Кабінету міністрів України зібралися на мітинг Alyona Alyona, Аліна Паш, Андрій Джеджула, Ольга Полякова та інші відомі артисти

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Lb.ua".

Вони вимагають від уряду скасувати часткову заборону на проведення концертів організаторами, у яких відповідний класифікатор видів економічної діяльності (КВЕД) не є основним.

Мітингувальники тримають плакати з написами: "Нас не чують", "Карайте винних, а не всіх підряд", "Ми проти дискримінації", "Кабмін, не порушуй конституцію".

Організатори акції заявляють, що вони виступають проти встановлення вибіркових карантинних обмежень та дискримінації організаторів концертів.

Ми вимагаємо швидкої розробки державної політики, яка врятує музичну індустрію під час повної зупинки! Ми довго терпіли і дотримувалися всіх карантинних обмежень, поважаючи думку і позицію влади. Спочатку ми повністю зупинилися, за що не отримували ніяких компенсацій, потім організовували концерти з дотриманням вимог уряду з розміщення однієї людини на 5 квадратних метрів. Але з останніми діями КМУ у вигляді постанови 720 від 26.08.20 ми вже не можемо миритися, - йдеться в заяві організаторів.

Мітингувальники вимагають від прем'єр-міністра Дениса Шмигаля створити робочу групу за участі представників музичної індустрії, МОЗ, Мінкульту та МВС.

Організатори акції закликають уряд не дискримінувати частину концертних організаторів за ознакою основного класифікатора видів економічної діяльності; не встановлювати державні компенсації за ознакою основного КВЕД; сформувати чіткий план дій виходу з кризи, який буде розроблений за участю представників музичної індустрії, зокрема, за участю членів правління Української музичної профспілки.

Нагадаємо, що талановита співачка з Баришівки Alyona Alyona за місяць позбулася десять зайвих кіло і не збирається зупинятися.Читати "Моя Київщина" у Facebook