#

Спортсмен із Переяслава виборов "золото" на Кубку світу з гирьового спорту

15.05.2021 12:54
Фото з місця події

7-9 травня в місті Ванцагелло (Італія) відбувся Кубок світу з гирьового спорту за версією WKSF

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Переяслав City".

Українська збірна посіла друге командне місце. Зокрема, у перший день змагань золоту нагороду здобув 46-річний переяславець Володимир Яковченко. У дисципліні ривок гирі 32 кг за 30 хвилин він виконав 260 підйомів. Українські спортсмени здобули загалом шість медалей найвищого ґатунку.

Розповів Володимир Яковченко:

Важко було очікувати хороших результатів у цей нестабільний час. Змагання скасовувалися, переносилися. І все-таки відбулися. Окрема подяка за можливість виступити в цих змаганнях голові Асоціації гирьового спорту України Андрію Яремусу. Запевняю, що мої цифри в липні (на чемпіонаті світу) будуть значно кращими.

Нагадаємо, що згідно з рішенням Переяславської міської ради від 12.05.2021, оголошено конкурс на право вивезення сміття в Переяславській ОТГ.