23.05.2022 12:15
Фото з місця подій

Із 14 до 22 травня у Франції проходила ІІ Всесвітня Гімназіада серед спортсменів шкільного віку, на якій були й представники із Київської області

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу Київської ОВА.

У змаганнях брали участь 360 учасників із 63 країн світу. Незважаючи на військовий стан в Україні, 93 учні-спортсмени, віком від 16 до 18 років, представляли нашу державу у 17 видах спорту із 20, які були у програмі змагань Гімназіади.

За підсумками змагань команда України виборола 48 медалей: 11 золотих, 18 срібних та 19 бронзових. Із цим результатом Україна посіла 7 загальнокомандне місце та  ввійшла у десятку найсильніших школярських команд світу.

Відзначимо, що до складу української  команди ввійшли 8 юних спортсменів із Київщини. Зокрема, це: Артем Балака (тхеквондо ВТФ), Пилип Сіяниця (боротьба вільна), Олександр Зеленський (бокс),  Серафім Ковальчук (спортивне орієнтування),  Дмитро Євдоченко (регбі-7), Ангеліна Лахно (бокс), Гліб Валькович (бокс),  Єгор Ткаченко (бокс, резерв).

Найбільшими досягненнями відзначився вихованець Комунального закладу КОР "Броварський спортивний фаховий коледж", який  у фіналі, у ваговій категорії +92 кг, переміг боксера Ванг Хаоюан із Китаю і завоював золоту нагороду. Вихованець Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи Серафім Ковальчук, виборов  друге  місце у змаганнях зі спортивного орієнтування.

Всі інші представники Київщини показали також високі результати, зайнявши із четвертого по десяте місце у своїх видах спорту.