#

Спортсмени із Приірпіння стали призерами чемпіонату України з орієнтування на лижах (ФОТО)

28.12.2021 15:45
Фото з місця подій

Із 25 до 27 грудня у Києві проходили всеукраїнські змагання з орієнтування на лижах, де учасники із Приірпіння здобули 26 призових місць

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "Kyiv region O-team" у Facebook.

У змаганнях взяли участь більше ніж 140 орієнтувальників із 12 регіонів України. Учасники команди "Kyiv region O-team" виступали у різних вікових категоріях – від 12 до 50 років.

У перший день чемпіонату члени команди здобули вісім медалей на дистанціях із масстарту: дві золоті, п'ять срібних та одну бронзову. Під час другого дня змагань, в естафеті спортсмени здобули вівсім призових місць у парах: три перших, три других і два третіх) та дві індивідуальні золота у ветеранських категоріях.

У заключний день змагань клуб "Kyiv region O-team"  виборов ще вісім нагород в особистому заліку: чотири золоті, три срібні та одну бронзову.

Нагадаємо, що нещодавно під головуванням заступника очільника Київської ОДА Дениса Шугалія відбулася онлайн-нарада з головами громад, під час якої був презентований план розвитку пристоличного регіону в сфері цифровізації.