#

Спортсмени Київщини відзначилися на Чемпіонаті України з кіокушинкай карате

06.04.2021 09:30

На Чемпіонаті України з кіокушинкай карате Київську область представляли 10 спортсменів з Вишгороду, Ірпеня, Фастова, Броварської та Калинівської ОТГ

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням  на пресслужбу КОДА.

Зазначається, що паралельно відбувався Всеукраїнський турнір серед вікових груп 2003-04 та 2005-06 років народження, де взяли участь 19 каратистів Київщини.

Всеукраїнська першість серед дорослих стала відбірковою до чемпіонату Європи, що відбудеться у Тбілісі. У результаті до національної збірної, яка відправиться до Грузії, увійшли Ілля Сергієнко, Катерина Гуріна та вихованка Сергія Опенька Анастасія Нестеренко, яка дебютувала на змаганнях та стала першою серед жінок.

Дебютував на змаганнях і Сергій Чехович. Спортсмен увійшов до резерву збірної команди України у надважкій категорії, посівши третє місце серед дорослих.

Анастасія Денисович та Андрій Шуляренко також увійшли до резерву збірної.

У розділі групових ката серед чоловіків срібним призером стала команда, до складу якої увійшов спортсмен з Калинівської ОТГ Сергій Опенько.

Вдало виступили та посіли перші місця серед юніорів та юнаків Геогій Кармазін (тренер Сергій Опенько, смт Калинівка), Дмитро Стрілець, Андрій Дубінко, Олексій Гурвіч, Ростислав Гай, Олександр Баєр (тренер Ірина Петренко, Ірпінь).

Єдине срібло принесла команді новоспечена чемпіонка України Катерина Гуріна. Бронзовими призерами стали Андрій Сірик, Ольга Селюк, Катерина Гуріна, Кирило Ревунов, Анна Герасимець, Іван Усов та Михайло Бєлкін.

Також нагадаємо, що на стадіоні "Ювілейний" у Бучі щодня катається на роликах 84-річний спортсмен.