#

Спортсмени Київщини з інвалідністю вибороли понад 50 медалей на всеукраїнських і міжнародних змаганнях

05.01.2023 18:30
Фото з місця подій

Протягом 2022 року спортсмени з інвалідністю із Київської області здобули більше 50 медалей у різних видах спорту на всеукраїнських та міжнародних змаганнях

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу Київської ОВА.

Загалом до складу збірної команди України входять 84 спортсмени з інвалідністю. Минулого року 29 учасників поборолися за нагороди на шести всеукраїнських змаганнях – чемпіонатах, Кубках України та турнірах. Звідти вони повернулися з 9 золотими, 5 срібними та 5 бронзовими медалями.

У міжнародних турнірах, чемпіонатах та Кубках Європи і світу взяв участь 41 спортсмен з інвалідністю. Із 19 міжнародних змагань вони привезли 25 медалей – по 8 золотих і бронзових та 9 срібних.

А ще 4 спортсмени позмагалися за найвищі нагороди на XIII зимових Параолімпійських іграх. Там вони вибороли 5 медалей – по 2 золоті та бронзові й 1 срібну.

Також у складі Збірної України в XXIV літніх Дефлімпійських іграх взяли участь три спортсмени з Київщини, які за результатами змагань здобули одне золото та три бронзи.

Нагадаємо, що за 2022 рік спортсмени з Київщини здобули 1208 медалей у різних видах спорту.