#

Спортсмени з Броварів стали кращими на Чемпіонаті Європи з карате (ФОТО)

27.11.2018 14:01

З 23 по 25 листопада 2018 року місті Будапешт відбувся Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на cторінку Київської обласної організації ФСТ "Спартак" у Facebook.

У чемпіонаті взяли участь команди з 19-ти країн Європи.

До складу збірної команди України увійшли 7 спортсменів товариства "Спартак" Київщини з м.Бровари та Броварського району.

Коваленко Вікторія поступилась у першому поєдинку досвідченій болгарці.

Сірик Андрій впевнено виграв у поляка, а потім у другому поєдинку програвав литовцю, який у фіналі легко став чемпіоном.

Серед молоді (U21) Науменко Ярослав став "бронзовим" призером, за вихід у фінал поступився досвідченому литовцю, який став чемпіоном.

Нестеренко Анастасія (U16) піднялася на 3 сходинку п'єдесталу пошани.

Підписуйтесь на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Загалом збірна України з 19 країн Європи стала чемпіоном у командному заліку в категорії U21, посіла друге місце в категорії U16.

Тренують титулованих спортсменів тренери-професіонали Олександр Горбик та Сергій Опенько, володарі чорного поясу.