#

Спортсмени з Ірпеня перемогли на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування (ФОТО)

23.04.2024 17:07

Ірпінські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях, що проходив протягом 19 - 21 квітня у столиці

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Ірпінської міськради.

Змагання проходили в Києві з 19 по 21 квітня, до участі в чемпіонаті долучилися близько 600 учасників. За результатами змагань юні ірпінчани розділили призові місця наступним чином:

• Ж12: Анна Ковальова — 1 і 1 місце;
  • М12: Андрій Майгур — 1 і 1 місце; Азарій Терехов — 2, 2 і 3 місце; Євген Бронніков — 3 місце;
  • Ж16: Ірина Полубенцева — 1, 1 і 1 місце; Анастасія Міщук — 2 місце;
  • Ж20: Дар'я Сокур 1, 1 і 1 місце;
  • М20: Володимир Яценко — 3 і 3 місце.

Варто зазначити, що спортсменка Анастасія Міщук виконала норматив "Кандидата у майстри спорту України".

Нагадаємо, що в Ірпені відбувся Чемпіонат України з петанку серед жіночих команд у категорії "триплет" та "тир".