#

Спортсменка з Переяславщини здобула «срібло» чемпіонату України з легкоатлетичного двоборства

26.05.2026 08:42
Спортсменка з Переяславщини здобула «срібло» чемпіонату України з легкоатлетичного двоборства
Легкоатлетка з Переяславщини стала срібною призеркою чемпіонату України

Учениця Дем’янецької гімназії Ніка Кузьменко виборола срібну медаль чемпіонату України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2013–2014 років народження

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на Інформатор.

22–23 травня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2013–2014 років народження. У змаганнях взяли участь 373 спортсмени з 22 регіонів України, серед них — вихованці Переяславської дитячо-юнацької спортивної школи.

У категорії «60 метрів з бар’єрами + 200 метрів» срібну нагороду здобула учениця Дем’янецької гімназії Ніка Кузьменко. Ще один представник Переяславської ДЮСШ Владислав Свириденко посів четверте місце у дисципліні «60 метрів + штовхання ядра».

До командного результату також долучилися Дарина Пешко, Єва Головко та Марія Мостова.

За підсумками чемпіонату команда Переяславської ДЮСШ посіла 23 місце серед 42 спортивних шкіл України, а збірна Київської області виборола друге загальнокомандне місце, набравши 410 очок.

У спортивній школі зазначили, що всі переяславські легкоатлети на змаганнях показали особисті рекорди. Тренують спортсменів Микола Мальченко та Тетяна Коноваленко.

Нагадаємо, що ІІ етап Кубка України з богатирського багатоборства серед ветеранів відбувся 23 травня у Борисполі за сприяння Київської обласної військової адміністрації.

Читати "Моя Київщина" у Facebook