Стала відома кількість переможців конкурсу МАН з Київщини
20.05.2021
10:36
Фото з мережі інтернет
Стало відомо, що 30
школярів із Київщини стали призерами щорічного фінального етапу Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
Про це повідомляє інформаційний
портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОДА.
Призери здобули п’ять золотих медалей, сім срібних і 18
бронзових.
I місце отримали п’ятеро учнів області:
- Баранівська Катерина, учениця Дорогинського закладу
загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Томашівської сільської ради, секція "Лісознавство".
- Гусєва Ольга, учениця Комунального закладу «Гаврилівський
заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» № 8 Бучанської міської ради,
секція "Агрономія".
- Кабатов Тимур, учень Білоцерківської спеціалізованої
школи I-III ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської
міської ради Київської області, секція "Англійська
мова".
- Мартиненко Оксана, учениця Комунального закладу Київської
обласної ради "Володарська
спеціалізована школа – інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації", секція "Іспанська мова".
- Солоненко Ольга, учениця Новопетрівської
загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1, секція "Правознавство".
II місце посіло семеро дітей:
- Бойко Захарій, учень Сквирської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ст. №3, секція "Селекція та генетика".
- Валько Яна, учениця Бориспільського навчально-виховного
комплексу "Гімназія "Перспектива" –
загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"
імені Володимира Мономаха, секція "Біологія
людини".
- Ільницька Валерія, учениця Білоцерківського
навчально-виховного об’єднання "Перша
Білоцерківська гімназія – школа I ступеня"
Білоцерківської міської ради Київської області, секція "Французька мова".
- Мартинова Юлія, учениця Опорного навчального закладу –
Путрівський навчально-виховний комплекс "Гімназія
– загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад", секція "Технологічні процеси та перспективні технології".
- Повзун Олександр, учень Білоцерківської спеціалізованої
природничо-математичної школи I-III ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка
Білоцерківської міської ради Київської області, секція "Електроніка та приладобудування".
- Сичевська Ірина, учениця Сквирського академічного ліцею, секція
"Ветеринарія та зоотехнія".
- Снігур Аліса, вихованка Центру позашкільної освіти "Соняшник" м. Біла Церква, секція "Археологія".
III місце посіло 18 учнів:
- Геращенко Даніїл, учень Білоцерківської спеціалізованої
природничо-математичної школи I-III ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка
Білоцерківської міської ради Київської області, секція "Історія України".
- Григорчук Олександра, учениця Білоцерківської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Білоцерківської міської ради
Київської області, секція "Екологія".
- Доредоренко Валерія, учениця Комунального закладу
Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянський ліцей-Мала академія наук", секція "Психологія".
- Зелена Вікторія, учениця Білоцерківської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 Білоцерківської міської ради
Київської області, секція "Гідрологія".
- Касянчук Тихон, учень Бориспільської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів № 3 Бориспільської міської ради, секція "Зоологія".
- Каунін Кирило, учень Бориспільського навчально-виховного
комплексу "Гімназія "Перспектива" –
загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха, секція "Теоретична фізика".
- Климчук Олександр, учень Білоцерківської
загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 Білоцерківської міської ради
Київської області, секція "Ботаніка".
- Кравець Дмитро, учень Білоцерківської загальноосвітньої
школи I-III ступенів № 6 Білоцерківської міської ради Київської області, секція
"Журналістика".
- Кривульська Дар’я, учениця Новопетрівської
загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1, секція "Соціологія".
- Кулик Олександра, учениця Таращанського академічного
ліцею "Ерудит", секція "Зарубіжна
література".
- Магдалінчук Віра, учениця Ірпінського академічного ліцею
Національного університету біоресурсів і природокористування України Ірпінської
міської ради, секція "Мікроекономіка
та макроекономіка".
- Михайлюк Дмитро, учень Білоцерківської спеціалізованої
школи I-III ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов
Білоцерківської міської ради Київської області, секція "Хімія".
- Пітерцев Андрій, учень Академічного ліцею №5 Обухівської
міської ради Київської області, секція "Авіа- та ракетобудування,
машинобудування і робототехніки".
- Рибченко Віолета, учениця Бучанської спеціалізованої
загальноосвітньої школи №5 I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов
Бучанської міської ради, секція "Польська
мова".
- Сніцар Вікторія, учениця Юридичного ліцею Ставищенського
навчально-виховного комплексу "Заклад
загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів-юридичний ліцей" № 2 ім. О.С. Паланського, секція "Всесвітня історія".
- Шквира Юлія, учениця Білоцерківського навчально-виховного
об’єднання "Ліцей – Мала академія наук" Білоцерківської міської ради Київської
області, секція "Історичне
краєзнавство".
- Щербаков Андрій, учень Бучанської Української гімназії
Бучанської міської ради Київської області, секція "Internet-технології та WEB-дизайн".
- Якименко Юлія, вихованка Центру позашкільної освіти
«Соняшник» м. Біла Церква, секція "Етнологія".
Нагадаємо, що керівницяхору ветеранів у Березані потрапила до фіналу "Євробачення-2021".