Стало відомо, хто буде представляти Київщину на Олімпійських іграх у Токіо
Україну
на найголовнішому спортивному форумі чотириріччя представлятимуть 158
олімпійців у 25 видах спорту (30-ти дисциплінах), серед яких — 11 олімпійців
Київщини
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із
покликанням на пресслужбу
КОДА.
Під час засідання Виконкому Національного
олімпійського комітету України за поданням національних федерацій та згідно з
міжнародною й національною системою відбору був затверджений поіменний склад
Олімпійської збірної України для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо-2020.
Не зважаючи на вплив всесвітньої пандемії та
суттєві зміни спортивного календаря, зокрема перенесення Ігор з 2020-го на 2021
рік, українські спортсмени долали жорсткий кваліфікаційний відбір, виборюючи
право представляти країну в змаганнях найсильніших атлетів Планети.
Україну на найголовнішому спортивному форумі
чотириріччя представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту (30-ти
дисциплінах), серед яких — 11 олімпійців Київщини. Наші спортсмени
виступатимуть у бадмінтоні, боксі, боротьбі вільній (та жіночій)
греко-римській, важкій атлетиці, велоспорті (шосе, трек, маунтенбайк),
веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное (веслувальному
слаломі), гімнастиці спортивній, гімнастиці художній, дзюдо, карате, кінному
спорті, легкій атлетиці, плаванні, плаванні артистичному, стрільбі з лука,
стрільбі кульовій, стрибках у воду, стрибках на батуті, сучасному п’ятиборстві,
тенісі, тенісі настільному, тріатлоні та фехтуванні.
Ігри ХХХІІ Олімпіади в Токіо триватимуть з 23
липня по 8 серпня.
Честь Київської області та країни на головному
спортивному форумі планети захищатимуть 11 спортсменів в боксі, вільній
(жіночій) боротьбі, веслуванні на байдарках та каное, кінному спорті та легкій
атлетиці.
Анна
Лисенко – бокс
Вагова категорія: до 69 кг
Аліна
Акобія-Грушина – вільна боротьба
Вагова категорія: до 57 кг
Ірина
Коляденко – вільна боротьба
Вагова категорія: до 62 кг
Юлія
Юрійчук – веслування на байдарках та каное
Вид програми: К4 500 м
Олександр
Продан – кінний спорт
Вид програми: конкур
Едуард
Забуженко – легка атлетика
Вид програми: спортивна ходьба 20 км
Іван
Лосєв – легка атлетика
Вид програми: спортивна ходьба 20 км
Назар
Коваленко – легка атлетика
Вид програми: спортивна ходьба
Дарина
Михайлова – легка атлетика
Вид програми: марафон
Людмила
Оляновська – легка атлетика
Вид програми: спортивна ходьба
Ольга
Голодна – легка атлетика
Вид програми: штовхання ядра
Також нагадаємо, що серед
15 спортсменів із ураженнями опорно-рухового апарату, які виступили від
України, був і представник Київської області Сергій Шавкун, який став двічі
володарем титулу чемпіона світу.