#

Стало відомо, як голова Верховної Ради Разумков живе на Київщині (ФОТО)

07.08.2020 16:44
Стало відомо, як голова Верховної Ради Разумков живе на Київщині (ФОТО)
Фото з мережі Інтернет

Верховна Рада закрита, народні депутати роз'їхалися на канікули офіційно до першого вересня. Але спікер парламенту Дмитро Разумков працює в комітетах і вважає, що можуть бути позачергові засідання в серпні

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "СТРАНА.ua". 

Я поки що не збираюся у відпустку, буду працювати, може візьму кілька днів. Їхати за кордон поки не планую, - сказав голова Ради під час підсумкової прес-конференції в липні.

А днями, під час спілкування з пресою в Харкові додав, що більше любить море ніж гори, і якщо вибереться кудись, то це буде Одеса, Миколаїв або Херсон. А поки він задовольняється велопрогулянками на вихідних, якщо випадає вільна хвилинка.

Зазначимо, що у власності Разумкова є два приватних будинки з прекрасними умовами для відпочинку.

Кореспонденти "Страны" насамперед побували в селі Софіївська Борщагівка (на околиці столиці), де знаходиться особняк майже на 500 кв.м. У своїй податковій декларації за 2019 рік Разумков вказує, що проживає саме тут.

При цьому раніше він жив у дуплексі (будинок на дві сім'ї) в селі Здорівка (40 км від Києва).

Будинок спікера знаходиться на центральній жвавій вулиці, яка починається прямо від Окружної дороги. Багатоповерхові житлові комплекси розміщені поруч з приватними особнячками. В окрузі мало дерев, зате розвинена інфраструктура: супермаркети, спортзали, салони краси. Поруч ведеться будівництво і робочі не проти розповісти про ВІП-мешканця блакитного будиночка з башточкою.

"Раніше фасади були жовті, але потім колір оновили, та й дах перестелили. Поставили будку для охорони тоді ж, але чергувати там недавно стали. А на пару тижнів назад постелили" лежачих поліцейських "біля його хвіртки, щоб водії не ганяли мимо", - кажуть сусіди політика.

І правда, судячи зі знімків Google maps, особняк був абсолютно іншого кольору. Мабуть, до переїзду Разумкова вирішили освіжити зовнішні стіни і посилили заходи безпеки. На стовпах поруч з будинком є камери відеоспостереження. А коли до паркану під'їжджала незнайома машина, то виходив чоловік середніх років, схожий на сторожа, щоб поцікавитися куди прямує авто.

За документами, двоповерховий особняк 492 кв. м. коштував на момент покупки близько 3 000 000 грн. Ще майже 650 000 гривень Дмитро заплатив за 10 соток землі навколо. Це домоволодіння він придбав в 2016, коли ще не був політиком.

Більш багата природа, що розташовує до літнього відпочинку, звичайно, в селі Здорівка. Воно знаходиться між річкою Стугна і каскадом озер. Спікер парламенту вказав у декларації, що з 2009 року володіє тут скромною ділянкою землі в 5 соток і квартирою зі значним метражем (232 кв.м) загальною вартістю 672 000 грн.

Домоволодіння з такими характеристиками є в котеджному містечку "Озерний хутір" на околиці Здорівки. Тут 51 будинок на кілька квартир (дуплекс або таунхауси). На в'їзді шлагбаум та пропускна система. Розглянути будинок спікера ВР можна з води.

"Його дуплекс, відразу при в'їзді з видом на озеро". Перед ним вузька дорога, кілька сходинок вниз, і ви вже на дерев'яному помості насолоджуєтеся видом на водоймище. До речі, на сторінці чиновника в Facebook є фото його синів Олександра та Олексія в цьому мальовничому місці, - вказують пальцем рибалки на білий будинок з низьким парканом.

Судячи з усього, ставши депутатом, Разумков переїхав звідси ближче до міста. Адже дорога на роботу від Здорівки до вулиці Грушевського близько 40 км, а з Софіївської Борщагівки шлях всього 17 км. Як нам стало відомо, в березні цього року спікер продав цю нерухомість, внісши в свою декларацію істотні зміни. Так, він вказав, що за апартаменти з двориком в Здорівці виручив 1 757 024 грн.

Нагадаємо, що 5 серпня до оперативно-диспетчерської служби Васильківського району надійшло повідомлення про загорання водонапірної башти в селі Ксаверівка.


Читати "Моя Київщина" у Telegram