#

Студенти Пенсильванського університету розробили план відновлення Бучі

29.01.2024 21:00
Студенти Пенсильванського університету розробили план відновлення Бучі
Фото з місця події

Студенти магістратури Пенсильванського університету розробили план відновлення Бучі, який назвали Green Network Bucha

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Бучанської міськради. 

Вони створили карту місцевості та позначили на ній місця найбільших ушкоджень, заподіяних Бучі росіянами на початку повномасштабного вторгнення у 2022 році. На основі цієї карти було створено проєкт післявоєнного відновлення міста – його презентували представникам Держдепу та українського посольства у Вашингтоні.

Одна з керівниць проєкту, містобудівник Ежені Бірч, яка брала участь у відновленні Нью-Йорка після подій 11 вересня 2001 року, розповіла, що студенти доклали всіх зусиль, щоб усвідомити жахливий досвід, який пережили мешканці Бучі. 

Студенти Пенсільванського університету бачать відбудовану Бучу як місто велосипедів, прогулянкових пішохідних доріжок та безпечного екологічного простору. Велосипедні та пішохідні маршрути поєднають культурні та природні зони Бучі. У рамках проєкту студенти намагалися створити для мешканців міста більш комфортне та безпечне урбаністичне середовище.

Окрім своїх пропозицій, студенти запропонували Бучі застосовувати досвід Чехії, яка проводила відновлення після соціалістичного минулого в історії та архітектурі. Лео Вагнер, американський студент чеського походження, вважає, що американським містам багато чого повчитися у європейських та українських міст зокрема.

Нагадаємо, що Республіка Корея допоможе відновити Козаровицьку дамбу на Київщині.


Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: