#

Студентки з Білої Церкви перемогли у Таборі підприємництва в Києві

26.11.2025 15:19
Студентки з Білої Церкви перемогли у Таборі підприємництва в Києві
Білоцерківська команда “Clio Charm”

Команда “Clio Charm” з Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу виборола перше місце на Таборі підприємництва програми "Компанія" Junior Achievement Ukraine

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Біла Церква - Телеканал Крокус".

Захід зібрав десятки команд із Києва та області. 

Студентки презентували унікальний проєкт — прикраси зі спеціальним кодом, який відтворює аудіо «голоси» видатних українських постатей. Власник прикраси може прослухати історії Лесі Українки, Леся Курбаса та інших видатних діячів — просто відсканувавши QR.

Журі відзначило ідею як інноваційну, сучасну та культурно важливу, а також наголосило на крутій презентації та продуманій концепції бренду.

Нагадаємо, що посол Японії та представники JICA ознайомилися з відбудовою Бородянки та підтримкою екопроєктів на Київщині.

Читати "Моя Київщина" у Telegram