#

Суд арештував майно Дубінського і його сім'ї: 39 об'єктів нерухомості та 15 автомобілів

23.11.2023 18:40
Суд арештував майно Дубінського і його сім'ї: 39 об'єктів нерухомості та 15 автомобілів
Олександр Дубінський

Печерський районний суд Києва наклав арешт на майно підозрюваного в держзраді народного депутата Олександра Дубінського, а також майно його матері та колишньої дружини

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу ДБР.

Дослівно:

За матеріалами Бюро слідчим суддею накладено арешт на майно чинного народного депутата, частину якого зареєстровано на його матір та колишню дружину. Всього арештовано 39 об’єктів нерухомості, зокрема, 23 квартири в столиці, 8 земельних ділянок, два житлові будинки у Києві та області та 15 автомобілів.

Як бачимо, у повідомленні не називається прізвище фігуранта, але, за даними УП, йдеться саме про Дубінського. Як свідчить ухвала суду, рішення було винесено 10 листопада.

У ДБР зазначають, що під час розслідування кримінального провадження отримали інформацію, що чинний народний депутат, його мати і дружина протягом кількох останніх років стали власниками великої кількості квартир, автомобілів, двох будинків і сімдесяти соток землі на загальну суму близько двох з половиною мільйонів доларів. При цьому офіційні доходи фігуранта та його близьких не дозволяли набути таку кількість майна.

Також слідчі ДБР встановили, що депутат, його мати та на сьогодні вже колишня дружина протягом 2008–2023 років проводили ризикові фінансові операції на мільйонні суми, у тому числі з готівкою. Вони значно перевищують офіційно отримані доходи, що може свідчити про легалізацію коштів через придбання родиною високоліквідних активів, а також зарахування грошей на депозитні рахунки.

Нагадаємо, що суд взяв під варту нардепа Олександра Дубінського, якого підозрюють у державній зраді.

Читати "Моя Київщина" у Facebook