#

Сумоїстки Київщини зійшли на п’єдестал чемпіонату Європи (ФОТО)

02.07.2021 15:49

Спортсменки Київської області двічі піднялися на п’єдестал пошани чемпіонату Європи з сумо

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу КОДА.

Зазначимо, що Чемпіонат Європи з сумо серед молоді та дорослих відбувався 25-27 червня.

Серед 12 країн-учасниць національна збірна команда України посіла друге загальнокомандне місце – українські спортсмени вибороли 7 золотих, 6 срібних та 5 бронзових нагород серед дорослих.

Свій вклад до національної медальної скарбнички зробили титуловані сумоїстки Київської області, здобувши чотири медалі у ваговій категорії +80 кг та абсолютній.

Іванна Березовська здобула дві золотих нагороди, а Світлана Ярьомка двічі ставала срібною призеркою.

Нагадаємо, що 1 липня Дмитрівський сільський голова Тарас Дідич разом з Сергієм Равлюком - тренером регбійної команди "ГАРТ" гостинно зустрічав французьких спортсменів.