#

Тренінг з протидії гендерно зумовленому насильству провели в Глевасі

17.11.2023 18:40
Тренінг з протидії гендерно зумовленому насильству провели в Глевасі
Фото з місця події

У середу, 15 листопада, в Глевахівській громаді відбувся тренінг з протидії гендерно зумовленому насильству

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис телеграм-каналу Глевахівської селищної ради. 

Тренінг організували зусиллями директора Київського обласного центру соціальних служб Ібрагімової Наталії спільно з Міжнародним медичним корпусом (International Medical Corps).

Участь у занятті взяли такі люди, як в. о. Глевахівського селищного голови Онищук Віталій Євгенович, керівник Фастівської військової адміністрації Литвин Владислав Володимирович та його заступник, соціальні та медичні працівники, директори шкіл і поліцейські офіцери Глевахівської громади.

Під час тренінгу присутні розглянули такі питання:

  • Основні поняття: стать та гендер, визначення поняття гендерно зумовленого насильства (ГЗН).
  • Причини і наслідки ГЗН: соціальні, економічні, культурні, психологічні причини ГЗН; фізичні, психічні, соціальні наслідки ГЗН.
  • Ставлення та сприйняття ГЗН: соціальні стереотипи та установки щодо гендерних ролей, виклики для зміни ставлення до ГЗН.

Тренінг провели у форматі лекцій і дискусій. Учасники мали можливість обговорити актуальні питання ГЗН та отримати практичні навички для його протидії.

Нагадаємо, що Глевахівська селищна рада зустрілася з командою ініціативи "Інклюзійне відновлення за лідерства громад" (CLIR), що фінансується Урядом Канади.

Читати "Моя Київщина" у Telegram