#

Третій день поспіль рятувальники ліквідовують наслідки російської атаки на Київщині (ФОТО)

07.08.2026 18:26
Третій день поспіль рятувальники ліквідовують наслідки російської атаки на Київщині (ФОТО)
Попри втому, вогнеборці продовжують виконувати завдання

Рятувальники Київської області вже третю добу безперервно працюють над ліквідацією наслідків російської атаки. Попри спеку, задимлення та складні умови, фахівці ДСНС продовжують гасити осередки займання, розбирати завали й усувати небезпечні наслідки ворожих ударів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис начальника Головного управління ДСНС у Київській області Сергія Дишканта.

За його словами, висока температура повітря та важке захисне спорядження значно ускладнюють роботу рятувальників. Незважаючи на фізичне навантаження, вони продовжують виконувати свої завдання: працюють у задимлених приміщеннях, прокладають рукавні лінії, проливають пошкоджені конструкції, розбирають завали та виявляють приховані осередки тління.

Лише протягом сьогоднішнього дня вогнеборці ліквідували ще одне загоряння. Загалом аварійно-рятувальні роботи проводилися на шести об'єктах, які постраждали внаслідок російської атаки.

Наразі рятувальники продовжують працювати на одній із локацій у Броварському районі, де триває ліквідація наслідків обстрілу.

У ДСНС наголошують, що роботи триватимуть до повного усунення всіх осередків займання та інших небезпечних факторів, аби гарантувати безпеку місцевих жителів.

Нагадаємо, кількість жертв масованої ракетно-дронової атаки росії на Київську область зросла до 16 людей. Станом на 12:00 5 серпня також відомо про 36 поранених, найбільших втрат зазнав Броварський район.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: потяг та текст

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: потяг та текст «ДСНС киёвщини В2»

На зображенні може бути: ливарня

На зображенні може бути: швидка допомога та текст «P I - P E»

Немає опису світлини.

Читати "Моя Київщина" у Facebook