#

У Білій Церкві через російську атаку пошкоджено Спасо-Преображенський собор

23.06.2025 17:28
У Білій Церкві через російську атаку пошкоджено Спасо-Преображенський собор
Спасо-Преображенський собор

Унаслідок нічної атаки рф по Київщині зазнав пошкоджень кафедральний Спасо-Преображенський собор у Білій Церкві

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на lb.ua.

Обстріл також спричинив руйнування житлових будинків, лікарні та об'єктів цивільної інфраструктури. Одна людина загинула, ще восьмеро — поранені, серед них двоє рятувальників 

Про пошкодження святині повідомив архієпископ Євстратій Зоря — заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків ПЦУ. Він оприлюднив допис священника Миколи Гопайнича з фото наслідків обстрілу.

Сьогодні вночі Біла Церква зазнала російської атаки. Постраждала низка будівель цивільної інфраструктури та житлових будинків. На жаль, є постраждалі. Від вибухових хвиль російської атаки також зазнав пошкоджень і кафедральний Спасо-Преображенський Собор 

- написав він у фейсбуці поділився дописом священника Миколи Гопайнича з фото пошкоджень. 

Під ударом також опинилася місцева лікарня. Загалом вісім людей дістали поранення, серед них — працівники ДСНС, які прибули на місце для порятунку постраждалих.

Нагадаємо, що в Ірпені уламки БпЛА пошкодили щонайменше шість будинків: є постраждала.

Нет описания фото.

Нет описания фото.
Читати "Моя Київщина" у Telegram