У Білій Церкві можуть об’єднати лікарні
У Білій Церкві на найближчій сесії міської ради депутати розглянуть рішення про масштабну реорганізацію медичних закладів
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Біла Церква - Телеканал Крокус".
Йдеться про об’єднання одразу кількох установ — міських лікарень №3 і №4, пологового будинку, патологоанатомічного бюро та поліклініки профоглядів. Усі їх планують приєднати до міської лікарні №2.
У разі ухвалення рішення саме лікарня №2 стане правонаступником — тобто отримає всі права, майно та зобов’язання інших закладів.
У міській раді пояснюють: частина медзакладів не може забезпечити необхідний рівень фінансування за пакетами НСЗУ, тому мережу вирішили оптимізувати.
Нагадаємо, що активний парк у Білій Церкві: як це може виглядати.
Читати "Моя Київщина" у Telegram