#

У Білій Церкві родинам загиблих захисників вручили 11 посмертних відзнак

26.06.2026 10:18
У Білій Церкві родинам загиблих захисників вручили 11 посмертних відзнак
11 Героїв посмертно стали почесними громадянами Білоцерківської громади

Перед початком 90-ї сесії Білоцерківської міської ради рідним 11 загиблих захисників України вручили посмертні нагороди «Почесний громадянин Білоцерківської міської територіальної громади»

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Білоцерківської МТГ. 

У Білій Церкві вшанували пам’ять полеглих воїнів, які віддали свої життя за свободу та незалежність України. Посмертні відзнаки вручили родинам захисників як знак вдячності громади за їхній подвиг і самопожертву. Званням «Почесний громадянин Білоцерківської міської територіальної громади» нагородили Олександра Архипенка, Сергія Карцева, Костянтина Мерного, Олександра Мизина, Павла Рєзніка, Віталія Роїка, Дениса Саханду, Олександра Слюсара, Антона Чикалюка, Михайла Татарчука та Петра Ширму.

Церемонія вручення відзнак стала символом глибокої шани до Героїв, які стали на захист держави у найскладніший для країни час.

У громаді наголошують, що пам’ять про полеглих захисників назавжди залишиться в серцях земляків, а їхній подвиг слугуватиме прикладом мужності, стійкості та любові до Батьківщини. Вічна пам’ять і шана Героям.

Нагадаємо, що у селищі Згурівка на Київщині відкрили меморіальну дошку на честь капітана поліції Олександра Коворотнього — бійця полку поліції особливого призначення «КОРД», який віддав життя, захищаючи Україну від російської агресії.

Читати "Моя Київщина" у Telegram