#

У Білій Церкві відкрили виставку робіт Владислава Задворського (ФОТО)

18.02.2024 13:05
У Білій Церкві відкрили виставку робіт Владислава Задворського (ФОТО)
Фото з місця події

У Білій Церкві відкрилася персональна виставка картин ірпінського художника Владислава Задворського "Зі світлом на шляху"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сайт БМР.

Владислав є художником-іконописцем та працює у інших жанрах. Митець пише і драматичні картини,  і життєрадісні. У кожній його роботі закладена своя ідея, своя емоція. 

Після закінчення академії молодий художник разом із колегами розписував храми у різних містах України. У 2014 році творчий шлях привів його до Ірпеня. Протягом восьми років він працював у групі художників-іконописців над розписом місцевого храму Святого Миколая. 

Російсько-українська війна також знайшла своє відображення у творчості Владислава, адже сам художник перебував в окупованому ворогом Ірпені у лютому-березні 2022 року. Одна з його картин має назву "Війна в Україні", а про героїчну історію Романівського мосту художник створив аж три картини, в яких показав і трагедію, і драматизм, і порятунок життів.

Також разом із художницею Катериною Ведмідь ілюстрував книгу "Битва за Ірпінь", яка є першим зібранням оповідей безпосередніх учасників оборони міста-героя Ірпеня. Картини Владислава Задворського часто є благодійними лотами на аукціонах для підтримки ЗСУ.

Виставка триватиме до 3 березня.  Щодня з 9.30 до 16.30 (крім середи).

Нагадаємо, що 16 лютого представники Третьої окремої штурмової бригади провели в Білій Церкві низку зустрічей, аби жителі громади мали змогу більше дізнатися про можливості служби в цій бригаді, вакансії та умови приєднання.Читати "Моя Київщина" у Telegram