У Богуславі молодь занурилася в українські традиції під час етнофестивалю "Портал крізь століття"
У межах історико-культурного етнофестивалю "Портал крізь століття: Старосвітський Богуслав — 2026" команда Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації спільно з Київським обласним молодіжним центром створила інтерактивний простір, присвячений українській культурній спадщині та національним цінностям
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Київської облдержадміністрації.
Подія стала своєрідною мандрівкою крізь час, що поєднала історію, традиції та сучасне бачення української культури. Учасники мали змогу глибше зануритися в культурне надбання України через низку тематичних активностей.
Для гостей презентували каталог творчих робіт молоді Київщини, а також організували виставку молодих митців і мисткинь, чиї роботи були натхненні мальовничими краєвидами Богуславщини та Миронівщини.
Окремою частиною програми стали майстер-класи з традиційних українських ремесел і мистецьких технік, де учасники могли не лише дізнатися більше про народні традиції, а й спробувати себе в ролі майстрів. Для молоді також підготували інтерактивну локацію з настільними іграми та історичним квізом, що поєднала пізнавальне дозвілля з командною взаємодією.
Подібні ініціативи допомагають формувати національну свідомість, зміцнювати громадянську ідентичність, об’єднувати молодь навколо спільних цінностей і створювати міцне підґрунтя для подальшого розвитку України.
Читати "Моя Київщина" у Facebook