#

У Богуславі встановили одразу декілька рекордів України (ФОТО)

02.11.2021 09:40
У Богуславі встановили одразу декілька рекордів України (ФОТО)
Диплом команди із Богуслава

Нещодавно на арені "Льодограй" у Богуславі було встановлено декілька рекордів України під час проведення відкритого Кубку Київської області з хокею з шайбою серед юнаків 2013-2014 року народження

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "МСЛ.Державні лотереї".

Усі зафіксовані рекорди були внесені у Книгу рекордів України.

Спортивні змагання на льодовій арені "Льодограй" стали наймасштабнішими в Україні за трьома показниками:

  • у турнірі зіграли 10 команд з Київської, Вінницької, Одеської, Дніпропетровської, Полтавської області;
  • всього у турнірі взяло учать 160 дітей;
  • всього на турнірі зіграно 45 ігор, кожна команда зіграла по 9 ігор.

Переможці турніру:

  • 1 місце: ХК "Ягуар", місто Дніпро;
  • 2 місце: ДЮСШ "Сокіл Білий", місто Київ;
  • 3 місце: ХК "Патріот-1", місто Вінниця.

Також відзначили найкращих гравців: найкращій нападник – Тимофій Бобров (ХК "Кременчук"; найкращій воротар – Олександр Козиренко, (ДЮСШ "Шершні"); найкращій захисник – Максим Пряхін, (ХК "Київ").

Проведення турніру відбулось за ініціативи і за допомогою Київської облдержадміністрації та її голови Василя Володіна. На відкритті турніру Василь Володін вручив сертифікат на 50 000 гривень на придбання спортивного обладнання та інвентарю дитячій хокейній команді "Шершні" із міста Богуслав. Також голова  висловив сподівання, що у майбутньому кількість хокеїстів на Київщині збільшуватиметься.

Тренер богуславської команди "Шершні" Ігор  Єдапін висловив подяку очільнику Київщини і зазначив, що ці кошти будуть витрачені на закупівлю тренажерів та екіпіровки для тренувань поза межам льоду.

Нагадаємо, що у 2022 році на Київщині у рамах "Великого будівництва" з’явиться п’ять спортивних об’єктів.



Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: