#

У Борисполі загинув боєць батальйону "Київська Русь"

07.07.2020 20:00
У Борисполі загинув боєць батальйону "Київська Русь"
Фото з мережі Інтернет

У Борисполі загинув доброволець 11 батальйону "Київська Русь" Поліщук Борис Степанович

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис Валентина Гири у Facebook.

Військовослужбовець Поліщук Борис Степанович 1978 р.н. проживав у місті Бориспіль на вулиці Головатого 36а. Загинув не будучі вже військовослужбовцем. 

За словами Валентина Гири, посадові особи Бориспільського ОМВК виконали та надали всі підтверджувальні документи, стосовно необхідних дій для проведення поховання УБД. Разом з тим, поведінка деяких депутатів міської ради Борисполя, які своїми упередженими діями та керуючись власними амбіціями, перекладають провину на інших.

Окрім цього, Валентин Гира зазначає, що є порядок поховання,  де прописані всі необхідні документи для цього, затверджений Виконавчим комітетом Бориспільської міської ради. 

Сталася трагедія, без сумніву. Але питання, навіщо з цього ви робите самопіар?  Голова Асоціації АТО Бориспільщини, Олексій Цілик, є заступником Начальника ВУКГ, в обов'язки якого і входить організація цих заходів, воював разом із загиблим Поліщуком. Всі питання були узгоджені. Мені дуже прикро, що майбутні вибори, де кому затьмарили очі. Тому прошу, шановні депутати, теперішні, та майбутні, хай цей пост для Вас буде як нагадування. Не робіть собі піару на таких речах, і на людському горі. Краще прийдіть на церемонію прощання з цим Героєм, та попросіть у нього пробачення, - йдеться в дописі. 

Нагадаємо, що 6 липня в місті Бориспіль знайшли тіло онкохворого чоловіка, який їхав додому в Дніпро, однак невідь-чому вийшов у Борисполі. 

Читати "Моя Київщина" у Telegram