#

У "Борисполі" викрили п'ятирічну масштабну злочинну схему

07.09.2020 19:47
У "Борисполі" викрили п'ятирічну масштабну злочинну схему
Фото з першоджерела

Сьогодні, 7 вересня, НАБУ та САП викрили корупційну схему незаконного розпорядження майном Міжнародного аеропорту "Бориспіль", що призвела до завдання понад 16,5 млн грн шкоди держпідприємству

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на Національне антикорупційне бюро України.

Наразі про підозру повідомлено про підозру колишньому керівнику підприємства та начальнику служби орендних відносин. Дії підозрюваних кваліфіковані за ч.2 ст.364 ("Зловживання владою або службовим становищем").

Як з’ясувало слідство, підозрювані з 2014 по 2019 рік на підставі укладених договорів попередньої оренди неправомірно передавали приміщення суб’єктам підприємницької діяльності за заниженою вартістю. За двома незаконними договорами розмір завданої шкоди перевищує 16,5 млн грн. Оскільки майно належить Міністерству інфраструктури України, передавати його в оренду має право виключно Фонд державного майна України за відповідною конкурсною процедурою.

За даними слідства, ці службові особи припинили укладання попередніх незаконних договорів в інтересах представників суб’єктів підприємницької діяльності лише після отримання у 2019 році рекомендацій Національного бюро про усунення причин та умов, що сприяють вчиненні кримінального правопорушення.

Триває розслідування.

Нагадаємо, що в пункті пропуску "Бориспіль" виявили перевізника дорогоцінних металів, який прямував із Туреччини.

Читати "Моя Київщина" у Telegram