#

У Бородянці для вирішення питання з місцевим базаром залучать ДАБІ (ФОТО)

01.04.2021 18:45
У Бородянці для вирішення питання з місцевим базаром залучать ДАБІ (ФОТО)
Фото з мережі інтернет

Стало відомо, що через безлад на території бородянського ринку його огляд проведуть спеціалісти Державної архітектурно-будівельної інспекції

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Бучанського районного управління поліції у Facebook.

Повідомляють, що дебати навколо питання будівництва ринку в Бородянці не вщухає вже майже два тижні, адже воно почалося ще у 2018-го році. Відтоді працівники ринку намагаються відстояти своє право на торгівлю. Проте, не зважаючи на це та на мітинг у Бородянці депутати Бородянської селищної ради продовжили договір оренди на місцевому ринку в користь депутата-підприємця від "Нових облич" Романа Дяченко.

Зараз стало відомо, що для вирішення цього питання залучать спеціалістів ДАБІ для проведення спільного огляду з метою перевірки виконаних робіт у відповідності до дозвільних документів.

Нагадаємо, що 30 березня у Бородянці незадоволені рішенням місцевих депутатів люди вийшли на протест та перекрили дорогу.Читати "Моя Київщина" у Facebook