#

У Бородянці невідомі допитували медсетру психоневрологічного інтернату (ФОТО)

16.05.2021 17:50
У Бородянці невідомі допитували медсетру психоневрологічного інтернату (ФОТО)
Фото з мережі Інтернет

У соціальних мережах з’явився допис, де розповідається, що в Бородянці у психоневрологічному інтернаті невідомі люди затягнули медсестру до кабінету та стали допитувати

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис Шоколад Невиноват у Faсebook.

У повідомленні розповідається, що днями до Бородянського психоневрологічного інтернату увірвалося троє невідомих, які представилися працівниками департаменту соціального захисту. Вони почали вимагати від медсестри інформацію про пацієнтів та працівників закладу, які отримали щеплення.

Тут зауважується, що дана інформація згідно з вимогами МОЗ є конфіденційною та розголошенню, без відповідних розпоряджень не підлягає.

Далі розповідається, що ці троє заштовхали дівчину в кабінет і зачинили двері зсередини. Вони продовжували вимагати списки та відкрито тиснули на неї та погрожували.

Автор допису пише, що від такого дівчина знепритомніла, а керівництво закладу було невідомо де, і ніхто не викликав поліцію.

Далі говориться, що від пережитого стресу в дівчини виникли проблеми зі здоров’ям. Нині вона перебуває на стаціонарі в медичному закладі.

На кінець наголошується:

Тому, думаю, правоохоронці таки розберуться у ситуації, а відповідні органи проведуть службові розслідування щодо поведінки своїм працівників. Я була очевидцем цих подій. Хочу справедливості. Виставляти інформацію зі свого профілю попросту боюсь. Розумію, що людське здоров’я і життя для таких осіб нічого не означають.

Нагадаємо, що 12 травня в селищі Пісківка Бучанського району під час пожежі в сараї загинула 75-річна жінка.


Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: