#

У Бородянці офіційно створили Молодіжний парламент

28.02.2024 21:15
У Бородянці офіційно створили Молодіжний парламент
Фото з мережі інтернет

27 лютого у Бородянці офіційно затвердили Молодіжний парламент, який стане платформою для розвитку талановитої молоді селища

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис Ірини Захарченко.

Нова платформа прагне:

  • Втілювати в життя свої проєкти та ініціативи.
  • Розвивати та просувати молодіжну політику в громаді.
  • Сприяти активній участі молоді у житті Бородянки.

Молодіжний парламент буде опрацьовувати та готувати пропозиції щодо молодіжної політики, сприяти розвитку молодіжних організацій та ініціатив, організовувати та проводити цікаві та корисні молодіжні заходи та проєкти.

Наразі Молодіжний парламент Бородянки працюватиме над створенням регламенту своєї діяльності. Голова громади Ірина Захарченко зазначила:

Створення Молодіжного парламенту - це не просто черговий орган, це шанс для молоді Бородянки: втілити в життя свої найсміливіші ідеї та проєкти, реалізувати свій потенціал та зробити свій внесок у розвиток громади, налагодити діалог з владою та спільно вирішувати важливі питання. Я вірю, що Молодіжний парламент Бородянки стане рушійною силою змін. У нашому селищі багато талановитих, активних, небайдужих молодих людей, які готові творити нове майбутнє.

Нагадаємо, що до Бородянки завітала делегація з Південної Кореї, яка ознайомилася з амбітним планом відновлення населеного пункту.

Читати "Моя Київщина" у Telegram