#

У Бородянській ТГ компанія "ремонтувала" неіснуюче укриття

21.05.2024 15:18
У Бородянській ТГ компанія "ремонтувала" неіснуюче укриття
Фото з мережі інтернет

Державна аудиторська служба виявила порушення під час перевірки закупівлі на ремонт укриття на території Бородянської громади

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Слідство Інфо".

За адресою, де проводили ремонт, не було ніякого укриття, але попри це підряднику заплатили аванс. До цього журналісти ловили цю компанію на завищенні вартості своїх послуг під час ремонтів на Київщині.

У грудні 2022 року Бородянська селищна рада замовила ремонт укриття для дітей на території Дружнянської гімназії. На це з бюджету були готові витратили 4,3 млн грн. Бородянська селищна рада самотужки обрала підрядника для цієї роботи. Ремонт доручили зробити ТОВ "БЦРЕМСЕРВІС" й компанія мала завершити усі роботи до кінця 2023 року.

Цією закупівлею зацікавилася Державна аудиторська служба, яка, зокрема, слідкує, чи якісно використовують кошти з бюджету державні органи. Аудитори під час перевірки виявили порушення. Наприклад, ТОВ "БЦРЕМСЕРВІС", схоже, не проводило ніяких робіт, бо за адресою ремонту немає жодної споруди цивільного захисту. 

Насправді почалося будівництво незрозумілого об’єкта, адже у будівельників не було ані дозвільної, ані проєктної документації,

— повідомили у Держаудитслужбі.

Також аудитори виявили, що ТОВ "БЦРЕМСЕРВІС" всупереч нормам законодавства отримало аванс у розмірі 1,47 млн грн. Завдяки своєчасному втручанню аудиторів вдалося повернути до місцевого бюджету ці кошти.

Нагадаємо, що під час ревізії Бородянської селищної ради аудитори Північного офісу Держаудитслужби виявили збитків на 19,8 млн грн, які були виділені на відновлення населеного пункту, що значно постраждав під час російської окупації.

Читати "Моя Київщина" у Telegram