#

У Боярці під час пожежі врятували двох літніх людей

14.01.2026 10:12
У Боярці під час пожежі врятували двох літніх людей
Двоє літніх мешканців врятовані під час пожежі у Боярці

12 січня в місті Боярка під час пожежі у житловому будинку рятувальники виявили та врятували двох літніх осіб

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужби ДСНС Київщини.

Об 11:53 до Служби порятунку «101» Фастівського району надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Садовій. До місця виклику прибули рятувальники 33-ї та 51-ї Державних пожежно-рятувальних частин м. Боярка.

По прибуттю було встановлено, що горить житловий будинок. Під час розвідки в будинку виявили двох літніх людей 1928 та 1954 років народження, яких рятувальники оперативно винесли на безпечне місце та передали працівникам швидкої медичної допомоги.

За словами медиків, врятовані від госпіталізації відмовилися.

Пожежу ліквідовано о 12:43. Причину займання наразі встановлюють.

Нагадаємо, що 12 січня о 06:11 до Служби порятунку Броварського району надійшло повідомлення про пожежу в приватному будинку на вулиці Садова у селі Зазим’я. Під час ліквідації вогню рятувальники виявили тіло чоловіка 1974 року народження.

Читати "Моя Київщина" у Telegram