У Боярському музеї пройде відкриття фотовиставки "У сталевих грозах"

Сьогодні, 23 травня, у приміщенні Боярського музею відбудеться відкриття фотовиставки "У сталевих грозах"
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на телеграм-канал Боярської МТГ.
Авторкою проєкту є військова Третьої окремої штурмової бригади Марі Мамайка. Відвідувачі музею познайомляться з документальним фотовернісажем, де присутній відгук поколінь Героїв, які у різні роки боролися за незалежність України і виборюють її донині. На виставці поєднані світлини як часів українських визвольних змагань ХХ століття, так і їхні сучасні аналоги, відтворені бійцями Третьої окремої штурмової бригади ЗСУ.
Відкриття виставки заплановане на 23 травня, початок о 14:00. Локація: Боярський краєзнавчий музей, м. Боярка, вул. Грушевського, 49-А.
Нагадаємо, що 23 травня у Боярці проведуть благодійний забіг "Біжу для ЗСУ", присвячений пам'яті загиблих українських захисників.
Читати "Моя Київщина" у Telegram