#

У Броварах змінилися тарифи на водопостачання

23.09.2018 05:22
У Броварах змінилися тарифи на водопостачання

Днями КП "Броваритепловодоенергія" повідомило про зростання тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення   

Про це повідомляє "Моя Київщина" із посиланням на "Трибуна Бровари".

Нацкомісія з державного регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) змінила тарифи на водопостачання і водовідведення для ряду водоканалів по всій країні. Зокрема, і для "Броваритепловодоенергія". Відповідне рішення було прийнято на засіданні 4 вересня. Як повідомляє на своєму сайті НКРЕКУ, комісія прийняла постанову "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141" щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік.

Документ пропонує підвищити тариф на централізоване водопостачання та водовідведення для КП "Броваритепловодоенергія", яке реалізує воду іншим підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства (тобто оптові тарифи) за 1 куб. м на 15% – з 5,49 грн до 6,32 гривень.

Тариф для КП на централізоване водопостачання та водовідведення за 1 куб. м (без ПДВ) підвищили з 8,04 грн до 8,08 грн.

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Також Комісія прийняла постанову "Про внесення змін до постанови НКРЕКУ від 26 листопада 2015 №2868" щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік. Документ пропонує підвищити тариф за 1 куб. м (без ПДВ) на 0,02 грн – із 8,45 грн до 8,47 грн.

На офіційній сторінці КП "Броваритепловодоенергія" у додатках до постанов можна переглянути структури тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення та централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Читати "Моя Київщина" у Telegram