#

У Броварах представили антикорупційну "Карту ремонтів"

26.06.2020 16:54
У Броварах представили антикорупційну "Карту ремонтів"
Фото з мережі Інтернет

Сьогодні, 26 червня, в місті Бровари в онлайн-форматі експерти ГО "Антикорупційний штаб" провели презентацію інноваційного діджитал-інструмента – "Карти ремонтів" 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина". 

Карта ремонтів – це інтерактивна карта України, на якій позначені всі ремонтні роботи міста. Кожен житель Броварів може проконтролювати куди йдуть гроші платників податків, виділені на проведення ремонтів шкіл, будинків, лікарень, міжбудинкових кварталів тощо. Також кожен має можливість перевірити свої будинки, двори або ж школи, куди ходять їхні діти та залишити на сайті скаргу чи фотографії об’єкту. Юристи Антикорупційного штабу, у свою чергу, обробляють усі отримані скарги щодо неякісно проведених ремонтів, або ж взагалі їх відсутності.

Під час презентації експерти Антикорупційного штабу повідомили, що у Броварах за останні три роки було укладено 1129 договорів на проведення ремонтних робіт і витрачено близько 900 млн гривень.

Найдорожчими ремонтами є: будівництво загальноосвітньої школи І ступеню - 142 млн грн; капітальний ремонт дороги на вулиці Київська від вулиці Гагаріна до вулиці Лісова - 51 млн грн, а також реконструкція будівлі Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю з прибудовою басейну, що коштувала 37 млн грн. 

Голова Правління ГО "Антикорупційний штаб" Юлія Гречка розповідає, що організація створює різноманітні інструменти, які допомагають стежити за виконанням робіт на різних об’єктах. 

Зокрема розмістили на онлайн-карті ремонти у комунальній сфері з прив’язкою до адреси. Люди можуть перевірити, скільки коштів витратили на проєкти в освіті, на соціальні об’єкти, у житловій сфері, медицині або на дитячих майданчиках. Людина може залишити скаргу, що ремонт не виконано, подивиться замовника та виконавця робіт, – говорить Гречка.

Керівник проєкту "Карта ремонтів" Сергій Миткалик розповів про функціонал Карти ремонтів та її результати:

Ніщо так не пришвидшує ремонтні роботи, як відкрите кримінальне провадження. Саме тому, ми звертаємося до контролюючих та правоохоронних органів, у разі виявлення порушень під час робіт, або їх невиконання.

Антикорупційний штаб запросив міського голову Броварів до участі в брифінгу. Проте, представники міської ради відмовились взяти участь та повідомили, що на запрошення нададуть письмову відповідь.

Нагадаємо, що 19 червня Зеленський відзначив нагородами головлікарів з Броварів та Вишгорода. 


Читати "Моя Київщина" у Facebook