#

У Броварах відбувся чемпіонат України з плавання у ластах (ФОТО)

25.05.2023 19:30

З 21 по 24 травня Бровари стали місцем проведення чемпіонатів України з плавання у ластах для дорослих та юніорів, а також Всеукраїнських змагань серед юнаків

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на спільноту Броварська міська рада.

Ці західи були організовані Федерацією підводного спорту та підводної діяльності України та Міністерством молоді та спорту України за підтримки відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, Броварської міської ради, плавального басейну "Купава" та Броварської РВА.

У змаганнях взяли участь понад 155 учасників із шести регіонів України.

6 учасників представляли Київщину, серед них – відомі броварські майстри плавання Артур Артамонов, який виграв 2 дисципліни, та Марія Дивак.

На змаганнях чемпіонату України броварчанин переміг на дистанціях 50 та 100 у біластах, при цьому він виконав дві ліцензії на Чемпіонат Європи, який відбудеться 26-30 липня в Угорщині.

Також на Європейський чемпіонат відібралася броварчанка Марія Дивак, яка була другою на дистанції 50 м плавання в біластах, виконавши норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Нагадаємо, що юні плавці з Васильківської громади здобули перемогу на відкритій першості з плавання.