#

У Броварах відкрили безкоштовний реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю

04.12.2023 18:30
У Броварах відкрили безкоштовний реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю
Фото з місця події

На території центру "Місто Добра" у Броварах розпочав функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на спільноту Броварська міська рада.

Зазначається, що послугами реабілітаційного центру зможуть скористатися діти з інвалідністю, а саме діти, які мають порушення рухових функцій і потребують цілодобового догляду, та яких виховує один з батьків (опікунів/піклувальників), або діти, які мають складні діагнози і потребують паліативного лікування, і яких виховує один з батьків (опікунів/піклувальників). 

За необхідності "Місто Добра" забезпечить транспортування дітей з інших областей України, проживання родини в центрі із забезпеченням всіх побутових потреб, та допоможе вирішити інші супутні організаційні питання. 

Існує можливість прийняття в центр матерів із хворою дитиною та іншими дітьми, якщо відсутній другий опікун, який може забезпечити догляд здоровим дітям. Також "Місто Добра" готове надати психологічну, юридичну, просвітницьку або іншу допомогу батькам таких дітей.

Для уточнення інформації або для додаткових питань можна написати на електронну адресу: [email protected] або зателефонувати за номером: +38 (095) 226-51-57

Усі послуги у реабілітаційному центрі та хоспісі надаються безкоштовно. 

Нагадаємо, що у дитсадку Вишневого планують облаштувати укриття.

Читати "Моя Київщина" у Facebook