#

У Броварському районі голову сільської ради облили лайном (ВІДЕО)

02.11.2020 11:34
У Броварському районі голову сільської ради облили лайном (ВІДЕО)
Віктор Петренко

30 жовтня під час спроби провести позачергову сесію Княжицької сільської ради Броварського району на Київщині голову села Віктора Петренка облили лайном

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис Олега Кищука у Facebook.

Перед сільською радою небайдужі жителі села влаштували мітинг, де скандували "Вітя Петренко Крадій", "Вітя Петренко гівняний голова".

Я особисто взнав про деребан землі, який влаштував голова села Віктор Петренко та підконтрольні йому депутати, та прибув на сесію, щоб спробувати запобігти цьому. На сесії було багато жителів села та активістів. Голова села намагався виставити всіх їх з приміщення і провести сесію у закритому режимі, хоча підстав для цього не було і земельні повинні прийматися тільки під контролем громади. При цьому зауважу, що сесію проводили вже після того, як відбулися вибори і фактично обрані вже нові депутати. Натомість старий склад депутатів намагався розедеребанити всю землю, що залишилась у селі серед своїх близьких людей. Активісти облили голову села лайном, це жорстко, але єдиний спосіб боротьби з хабарниками та злодіями, - розповів депутат Київської обласної ради Олег Кищук.

Мітинг перед спорудою тривав півтори години. На місце протесту прибула швидка допомога та правоохоронці. Сесія не відбулася, а мітингарі смакували перемогу над хабарництвом.

Нагадаємо, що на Броварщині від коровірусу померла 70-річна сімейна лікарка.


Читати "Моя Київщина" у Facebook