#

У Бучі планують створити відділення поліції з новою системою "Custody Records" (ФОТО)

23.02.2021 16:00
У Бучі планують створити відділення поліції з новою системою "Custody Records" (ФОТО)
Фото з місця події

У Бучі планують створити відділення поліції з новою інформаційною підсистемою "Custody Records"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "Поліція Київської області" у Facebook.

"Custody Records" – новий крок у формуванні безпекового простору на території столичної області.

Про це наголосив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов під час робочої зустрічі з представниками Бучанської міської ради.

Основною метою впровадження цієї технології є дотримання стандартів захисту прав затриманих осіб, а також захист поліцейських від необґрунтованих звинувачень. З її допомогою буде здійснюватися автоматизація процесу обліку затриманих, фіксація всіх дій як поліцейських, так і інших осіб. Це сприятиме забезпеченню прав і свобод кожної людини.

Також керівники приділили окрему  увагу впровадженню загальнодержавного  проєкту "Поліцейський офіцер громади". У рамках його реалізації заплановано відкриття трьох поліцейських станцій у Гаврилівці, Ворзелі та Бабинцях.

Безпека та порядок – спільна мета поліції та керівництва територіальної громади, - наголосив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Учасники зустрічі домовилися про співпрацю та взаємодопомогу під час реалізації важливих для вимог сьогодення проєктів.

Нагадаємо, що 22 лютого у Бучі вночі на вхідний ґанок Пластового Вишкільного центру з даху раптово скотилась льодяна брила, яка пошкодила частину вхідної зони.


Читати "Моя Київщина" у Facebook