#

У Бучі понад 400 ветеранів і родин військових вже отримують супровід «ВетеранПРО»

15.05.2026 12:02
У Бучі понад 400 ветеранів і родин військових вже отримують супровід «ВетеранПРО»
Буча розвиває систему допомоги ветеранам спільно з «Ветеранським корпусом»

У Бучанській громаді 427 захисників, захисниць та членів їхніх родин уже перебувають у супроводі центру «ВетеранПРО» Буча. Такого результату вдалося досягти лише за три місяці роботи проєкту

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис мера Бучі Анатолія Федорука. 

У Бучанській громаді зазначають, що за цей час команді вдалося налагодити системну підтримку ветеранів, родин загиблих Героїв, а також сімей військових, які вважаються зниклими безвісти. Для кожної категорії створено окремі напрями роботи та визначено механізми допомоги.

Ще одним кроком у розвитку ветеранської політики стало підписання меморандуму про співпрацю між Бучанською міською радою та Київським обласним осередком ГО «Всеукраїнське об’єднання “Ветеранський корпус”». Документ підписали міський голова та керівник обласного осередку організації, ветеран війни Ілля Місюра.

У межах співпраці сторони планують посилити роботу у сфері реабілітації, працевлаштування ветеранів, підтримки їхніх родин та залучення захисників до активного життя громади.

Нагадаємо, що у місті Буча активно ведеться будівництво нового державного ветеранського центру, призначеного для комплексної підтримки військових та їх сімей.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: