#

У Бучі пройшов день італійської культури (ФОТО)

27.05.2024 10:59
У Бучі пройшов день італійської культури (ФОТО)
Фото з місця події

25 травня у Бучанському міському парку пройшов день італійської культури

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис Анатолія Федорука.

До культурного заходу доєднався Посол Італійської Республіки в Україні П’єр Франческо Дзадзо. Цей фестиваль організувало посольство спільно з Бучанською міськрадою. 

Популяризуємо співдружність міст та культур. Переказуємо вітання нашому італійському місту-побратиму Бергамо та меру Giorgio Gori,

– написав мер Бучі. 

До заходу долучилися Інститут італійської культури в Україні, Італійська агенція зі співробітництва у сфері розвитку (AICS), фонд CESVI, ГО "Chiacchiere Italiane", ГО "Pizza for Ukraine", Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого та Бучанська дитяча школа мистецтв імені Л. Ревуцького.

На заході панувала атмосфера мистецтва, національної кухні та старовинних традицій Італії. А відомий італійський художник Manu Invisible наживо малював картину та був радий познайомитися з жителями міста. 

Також митець створив новий мурал у Бучі. На ньому зображено голуба, обгорнутого українським прапором. Його робота символізує омріяну свободу та дружню підтримку від італійського народу. 

Нагадаємо, що у Бучу завітали журналісти з країн Азії.



Читати "Моя Київщина" у Telegram