#

У Бучі відремонтують старі "швидкі" та передають їх на фронт

19.11.2022 14:00
У Бучі відремонтують старі "швидкі" та передають їх на фронт
Фото з місця події

У місті Буча стартував важливий проєкт, який є важливим для підтримки захисників України

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Бучанської міської ради у Telegram.

Київська Обласна Рада разом із громадською організацією Ukraine Friends відремонтує всі старі "швидкі" Київщини, щоб відправити їх на фронт.

Нині вже чотири реанімовані автомобілі Ярослав Добрянский, перший заступник голови Київоблради, разом з депутатом Володимиром Сабадашем передали військовим.

Ярослав Добрянський сказав:

Це лише початок прєекту. Розраховуємо, що в найближчі тижні вдасться відремонтувати та передати на фронт до трьох десятків "швидких".

На фронті нині потребують сотні реанімобілів. Кожна така машина цінна, адже вони рятують життя бійців.

Нагадаємо, що у Бучі хочуть розвивати проєкт Bucha Techno Garden, який запланували ще два роки тому.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: