#

У Чабанах влада порушує закон про права споживачів

16.01.2021 09:20
У Чабанах влада порушує закон про права споживачів
Фото з мережі інтернет

У мережі з`явилась інформація про те, що Чабанівська селищна рада підкупляє тітушок, щоб ті знищували кабелі інтернет-провайдера, у якого вже є побудована мережа

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку директора "Павутина Телеком" Олександра Арутюняна у Facebook.

Чоловік стверджує, що місцеві чиновники, комунальники і ОСББ погано ставляться до інтернет-провайдерів, не сприяють будівництву і не підтримують нові мережі.

Кричущі порушення чинного законодавства і прав споживачів відбувається в Чабанах – передмісті Києва. Там місцева селищна рада намагається зжити інтернет-провайдера, у якого вже побудована мережа. Вони просто знищують кабель та інфраструктуру провайдера, який, вочевидь, не бажає платити хабарі посадовим особам селищної ради.

Чабанівська селищна рада та її тітушки вже в третій раз ріжуть нам кабелі і крадуть наші з'єднувальні муфти. Всупереч закону про доступ, вони не хочуть переукладати договір на розміщення наших магістральних кабелів. Причин немає, на листи не відповідають. Просто виїжджають тітушки та ріжуть кабель. Місцеві князьки хочуть хабар напевно!!! Вони лобіюють інтереси місцевого провайдера, який дає їм хабар з високою ймовірністю!!! – написав Олександр Арутюнян.

Також він додав, що учора були спіймані на місці злочину чоловіки, які різали кабель. Він просить Поліцію, Антимонопольний комітет, Міністерство Цифрової інформації та інші гілки влади звернути увагу на цю ситуацію та допомогти.

Нагадаємо, що у селищі Чабани Києво-Святошинського району порушник пошкодив авто, що були припарковані поблизу житлового будинку.

 

Читати "Моя Київщина" у Facebook